Садиба “Хутір Касень”

Садиба “Хутір Касень”

Адреса: Рівненська обл., Дубенський район, с. Повча.

Телефони: 067 763 83 11

Web: www.facebook.com/hutirkasen2016/

Графік роботи: 09:00 – 20:00

Агросадиба “Хутір Касень” знаходиться на Повчанський височині – найвищій точці Рівненської області (365 м над рівнем моря) біля підніжжя гори Колиха.

Власники агросадиби займаються вівчарством та зеленим туризмом. Для відвідувачів пропонується відпочинок у садибі на чудовій терасі, виконаній в українському стилі, серед мальовничої природи. Для невеликих груп людей, до 10 осіб, є можливість відпочити у затишних кімнатах. На території агросадиби є етнографічний музей українського села. Для відпочинку дорослих та дітей тут облаштовано гойдалку, батут,
басейн. Працює також парна (баня) для гармонійного відпочинку в будь-яку пору року.

Цікавою особливістю агросадиби є можливість проведення курсу овіотерапії (лікування за допомогою овець) для всіх бажаючих. Забезпечити такий вид оздоровлення може вівцеферма, яка розміщена на території
“Хутора Касень”. Саме тут до курсу овіотерапії рекомендують підходити комплексно. Перш за все, вживати в їжу овечі продукти – сир, м’ясо, лой. По-друге, носити речі з овечої шерсті, адже вона є дуже помічною. І,
найголовніше, – проводити час з вівцями. Особливо це цінно та корисно для дітей, які крім того отримують масу задоволення та чудово проводять час.

Для любителів активного відпочинку власники агросадиби надають прокат велосипедів, організовують фотополювання, збір грибів і ягід та походи в ліс за цікавими маршрутами.

Сама агросадиба “Хутір Касень” розташовується серед мальовничої природи неподалік від цікавих туристичних об’єктів: Дубенського замку (18 км), Тараканівського форту (15 км), Австрійської стели (4 км).

Садиба “Хутір Касень”

вул. Козинська, 17, с. Повча, 35644, Україна
Дивіться також

Готель “Дубно”

детальніше

Готель “Візит”

детальніше

Садиба “Фермерська хата”

детальніше
Події / заходи

Тарас Бульба 2019

19.07.2019 - 21.07.201910:00 - 00:00
детальніше
Підписуйтесь на оновленя порталу
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле

Залиште свої данні, щоб не пропустити жодної важливої події. Ми не розсилаємо спам - лише актуальна інформація, яка вас цікавить.

Натискаючи «Підписатися», ви надаєте згоду на опрацювання ваших персональних данних та погоджуєтесь із Політикою конфіденційності порталу «Візит Дубно»